NeverLand
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Shiba's pet shop

+3
Anette
W.A.Lucasia
Shiba-san
7 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Shiba's pet shop - Pagina 2 Empty Re: Shiba's pet shop

Mesaj Scris de Anette Mar Aug 18, 2009 3:18 pm

Ma jucam in continuare cu catelul si intr-un final m-am decis sa-l cumpar. Era foarte micut si atat de simpatic incat stiam ca fetita la care il voi duce va fi fericita.
Anette
Anette

Mesaje : 120
Data de înscriere : 17/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's pet shop - Pagina 2 Empty Re: Shiba's pet shop

Mesaj Scris de Yuuma Mar Aug 18, 2009 5:02 pm

Ateriza si Yuuma pe acolo , dorind sa-si mai mareasca gradina zoo de acasa"Asa deci caine am , papagal am , pesti am , piton am , iepure am, ce mai trebuie?"gandi el ratacindu-se printre custile cu animale "Hm sper ca pitonul nu mai imi alearga iepurele....Umm ce sa mai cumpar eu? Poate o testoasa?Sau o mata , sa aiba si cainele ce alerga?"
Yuuma
Yuuma

Mesaje : 75
Data de înscriere : 17/08/2009

Sus In jos

Shiba's pet shop - Pagina 2 Empty Re: Shiba's pet shop

Mesaj Scris de Uruha Joi Aug 20, 2009 4:06 am

Imi doaram foarte mult un catel si nu stiam de unde s-al cumpar. De fapt stiam doar ca pretul era destul der iodicat si chiar nu vroiam sa dau multi bani pe un animal. Ma plimbam prin oras si am dat peste un magazin de animale. AM zambit larg si am intrat. Mi-a fost imposibil sa nu-l observ pe Shiba la tejghea. Cand l-am vazut mi-a venit sa rad, dar am reusit sa ma abtin. M-am uitat de jur imprejur si am vazut o multime de animale. Imi doream foarte mult un labrador golden. Era cainele meu preferat, dar crestea destul de mare.
M-am apropiat de o cusca in care erau niste procusori de guineea. Am inceput sa "vorbesc" cu ei. Cred ca paream al naibii de penibil, dar nu-mi pasa.
Uruha
Uruha

Mesaje : 11
Data de înscriere : 18/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's pet shop - Pagina 2 Empty Re: Shiba's pet shop

Mesaj Scris de Kyky Ignis Joi Aug 20, 2009 4:32 am

Kyky se tot plimba cu sora ei mai mica..
-"Sper ca s-a hotarat ma dor picioarele !" isi zise roscata in sinea ei continuand sa umble dupa sora ei mai mica pana o dureau picioarele.
Kyky Ignis
Kyky Ignis
Admin

Mesaje : 103
Data de înscriere : 15/08/2009

https://neverland.forumgratuit.ro

Sus In jos

Shiba's pet shop - Pagina 2 Empty Re: Shiba's pet shop

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum